Otcovia.sk
Menu
Kontakt
Otcovia.sk
Krížová 1
Trenčianska Teplá
 
Otcovia@Otcovia.sk
 


Porovnanie štatistík

POROVNANIE ŠTATISTÍK O MEDZINÁRODNÝCH ÚNOSOCH DETÍ VLASTNÝMI RODIČMI

V nižšie uvedených analyza-justiciaoch porovnávame dáta z Českej republiky a zo Slovenska - medzinárodné únosy detí vlastnými rodičmi podľa Dohovoru o občianskoprávnych aspektoch medzinárodných únosov detí (Haag, 28.december 1992).

 

statistika

statistika

 

Slovenské matky sú bezkonkurenčné rekordérky v počtoch únosov vlastných detí. Slovenskí otcovia rovnako tak nemajú byť na čo pyšní a dá sa úprimne skonštatovať, že ani českí rodičia nemajú dôvod na spokojnosť - každý únos dieťaťa je odsúdenia hodný. V každom prípade, slovenské matky sú bezkonkurenčné rekordérky.

Natíska sa otázka, kedy konečne feministické združenia prestanú s agendou o tom, že muži a otcovia sú jedinými páchateľmi domáceho násilia.

Čísla hovoria jasnou rečou - ženy páchajú domáce násilie na vlastných deťoch. Argumentácia, že tým chránia deti pred násilnými otcami, by bola relevantná vtedy, keby neboli čísla také katastrofické. Každý súdny človek neverí argumentom, že práve slovenské matky majú tú smolu, že otcami ich detí sú násilníci v tak veľkom počte. To by sme potom museli veriť tomu, že slovenské ženy majú "čuch" nájsť si za partnerov hlavne násilníkov...

Zámerne porovnávame dva štáty, ktorých obyvatelia majú k sebe veľmi blízko z hľadiska národnej mentality, histórie, kultúry, demoanalyza-justiciaie a podobne.

Matky páchajú domáce násilie a ako je vidieť, tak matky dokážu lámať rekordy v násilí na deťoch a dlhodobo byť na prvom mieste v páchaní násilia na vlastných deťoch. Slovenské matky, žiaľ, sú v čele únosov detí.

Zdroje informácií:
Centrum pre medzinárodnoprávnu ochranu detí a mládeže
Úřad pro mezinárodněprávní ochranu dětí

 

POROVNANIE ŠTATISTÍK O POČTOCH DETÍ ROZVÁDZAJÚCICH SA RODIČOV v ČR a v SR

statistika

Zdroje informácií:
Ministerstvo spravedlnosti ČR
Veřejný portál statistiky a výkaznictví ministerstva spravedlnosti ČR
Ministerstvo spravodlivosti SR